Часті запитання

Чи можна оформити позику на карту вночі або у вихідні?

Так, наш сервіс працює 24/7. Для цього достатньо мати доступ до інтернету. Однак сам процес укладення договору з конкретним МФО буде залежати від графіка його роботи, а також від того, чи обробляються заявки вручну або автоматично.В даний час багато мікрофінансових установ надають онлайн позики на карту цілодобово, без дзвінків оператора.

Чи можна отримати кредит, якщо у мене зіпсована кредитна історія?

Так, можна. Як правило, для цього потрібно при подачі заявки чесно і детально вказати, коли був взятий кредит, і з яких причин він не був погашений вчасно. З поганою кредитною історією простіше взяти гроші в кредит в МФО. Однак слід пам'ятати, що в даному випадку це буде мінімальна сума з максимальною відсотковою ставкою і на короткий термін. Своєчасно повернувши борги, в подальшому ви зможете розраховувати на більш лояльні умови кредитування - низьку процентну ставку, тривалий термін і більшу суму можливої позики.

Чи можу взяти відразу кілька кредитів?

Так, якщо подавати заявки в різні МФО.

Які обов'язкові вимоги до позичальників?

Обов'язкові: паспорт громадянина України, наявність діючого телефонного номеру оператора мобільної мережі, повнолітній вік та банківська картка.

Як дізнатися, чи погоджена моя заявка?

Це залежить від політики конкретного МФО. Зазвичай приходить повідомлення на електронну пошту або СМС. Також при наявності особистого кабінету відповідь буде показана там.

Що робити, якщо мені потрібна сума більша, ніж доступний мені ліміт в МФО?

Ми рекомендуємо подавати заявку в декілька кредитних компаній одночасно, щоб в результаті вибрати пропозицію з потрібною вам сумою.

Чи всі МФО роблять перевірку та бачать кредитну історію своїх клієнтів?

Так, всі кредитні організації, включаючи МФО, роблять перевірку своїх клієнтів. Для цього вони беруть дані з централізованого БКІ (бюро кредитних історій), куди стікаються відомості по всім видам позик, в тому числі своєчасно непогашених. Також у багатьох МФО існує свій власний «чорний список», який регулярно оновлюється.

На що слід звертати увагу при погашенні кредиту?

Уважно ознайомтесь з умовами догову перед підписанням.У більшості випадків стандартна схема передбачає оплату повної суми або обумовленої в договорі її частини в термін не пізніше зазначеної в цьому документі дати. При цьому деякі МФО враховують не дату, коли проведена оплата, а сам факт надходження коштів на рахунок організації. У такому випадку при оплаті в останній день терміну може виникнути прострочення з нарахуванням пені та всіма іншими штрафними санкціями, якщо відбудеться затримка перерахування коштів на відповідний банківський рахунок. Такі ситуації можуть виникнути при оплаті через інтернет-банкінг або в терміналах самообслуговування в неопераційний час, включаючи вихідні та святкові дні.Інший важливий нюанс - зателефонувати в МФО і упевнитися в погашенні вашої поточної заборгованості. Буває, що клієнт не доплачує лише кілька гривень чи навіть копійок. У цьому випадку кредит все одно вважається непогашеним, і починає рости пеня. Таким чином спочатку незначна сума може перетворитися на значний борг.